Licensed to Xpress Timing - Contractor License
                                      HY-TEK's Meet Manager 11/15/2014 04:34 PM
                                Montevallo, Al                                 
                                    Results                                    
 
2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women
  1   237 Williams, Kirlan-L  07 Montgomery Y                   10:19.75  
  2   261 Cole, Sarah         06 Unattached                     10:42.11  
  3   269 Pringle, Lia Morga  07 Unattached                     22:25.61  
 
3k Run CC 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   262 Doyle, Emma         04 Unattached                     13:42.10  
  2   271 Sanderson, Mollie   04 Unattached                     13:42.22  
  3   264 Jackson, Maddie     04 Unattached                     15:04.74  
  4   241 Campbell, Callie    04 The Thunderb                   18:14.01  
  5   263 Garcia, Carolina    04 Unattached                     19:08.68  
 
3k Run CC 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   270 Rowland, Isabella   02 Unattached                     12:34.92  
  2   267 Pacheco, Britney    03 Unattached                     16:17.30  
  3   273 White, Nia          02 Unattached                     17:34.79  
  4   236 Burnett, Trinity    02 Montgomery Y                   21:46.28  
 
4k Run CC 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   266 McMillen, Heather   00 Unattached                     16:10.05  
  2   240 Bonham, Julia       00 The Thunderb                   19:44.33  
  3   268 Pauly, Elizabeth    00 Unattached                     20:18.05  
  4   245 Wade, Cassady       01 The Thunderb                   24:29.34  
 
5k Run CC 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   244 Tyler, Ashton       99 The Thunderb                   31:14.07  
  2   243 Fowler, Elizabeth   99 The Thunderb                   32:46.87  
 
5k Run CC 17-18 Division Women
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   228 Holmes, Heather     97 CC Flyers                      26:33.44  
  2   242 Ferris, Shaye       97 The Thunderb                   30:45.07  
 
2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men
  1   281 Guerrero, Sebastia  06 Unattached                      8:53.78  
  2   288 Pacheco, Freddy     06 Unattached                     10:10.64  
  3   297 Young, Anthony      06 Unattached                     10:18.71  
 
3k Run CC 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   249 Collins, Michael    04 The Thunderb                   14:22.18  
  2   284 Mason, Aaron        04 Unattached                     14:44.08  
  3   239 Lantz, Tristan      04 Montgomery Y                   15:08.36  
  4   238 Greene, Caden       04 Montgomery Y                   15:49.81  
  5   279 Garcia, Hugo        05 Unattached                     16:37.85  
  6   289 Patun, Fischer      05 Unattached                     19:13.35  
  7   256 Wade, Cole          04 The Thunderb                   20:12.08  
 
3k Run CC 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   227 Salmon, Bailey      03 CC Flyers                      12:41.47  
  2   255 Wade, Clay          03 The Thunderb                   13:58.02  
  3   282 Hadley, Maxwell     02 Unattached                     15:53.12  
  4   292 Raby, J'Maureai     03 Unattached                     16:25.84  
  5   285 Mason, Tyler        03 Unattached                     16:26.16  
  6   294 Walker, Jarrod      02 Unattached                     25:35.18  
 
4k Run CC 13-14 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   283 Henneberger, Gabe   01 Unattached                     14:47.19  
  2   275 Brockman, Jack      00 Unattached                     15:05.48  
  3   277 Conaway, John       01 Unattached                     16:46.26  
  4   252 Pierce, Russell     01 The Thunderb                   18:23.07  
  5   251 Fowler, Daniel      01 The Thunderb                   18:57.29  
 
5k Run CC 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   250 Covington, Cameron  98 The Thunderb                   18:08.55  
  2   280 Gillespie, Nathan   99 Unattached                     18:30.70  
  3   290 Pauly, David        98 Unattached                     18:47.92  
  4   286 McMillen, Steven    99 Unattached                     19:34.42  
  5   276 Conaway, Barry      98 Unattached                     21:10.26  
  6   247 Bonham, Daniel      99 The Thunderb                   21:57.60  
  7   248 Booker, John        98 The Thunderb                   22:21.60  
  8   253 Rogers, Alec        99 The Thunderb                   22:23.60  
 
5k Run CC 17-18 Division Men
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   296 Wilson, Zane        97 Unattached                     17:11.15  
  2   274 Audiss, Thor        97 Unattached                     18:27.77  
  3   291 Poulin, Quinton     97 Unattached                     21:34.84  
  4   254 Tyler, Cameron      97 The Thunderb                   22:20.77  
  5   293 Soto, Jose          97 Unattached                     23:13.15